بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

مرکز فروش پرلیت صنعتی درجه یک

پرلیت که در گروه مواد معدنی و طبیعی جای گرفته است؛ اشاره به سنگی آتشفشانی دارد که محل تشکیل آن، فضای مرطوب می باشد. این سنگ دارای بافتی شیشه ای بوده و امروزه به عنوان پرلیت صنعتی، اهمیت بسزایی را پیدا کرده است. حال می توان این محصول را با کیفیتی درجه یک که در مرکز فروش مواد معدنی وجود دارد؛ به وفور مشاهده نمود.

مرکز فروش پرلیت صنعتی درجه یک

موارد استفاده از پرلیت صنعتی

موارد استفاده از پرلیت صنعتیپرلیت صنعتی که در ترکیبات خود دارای 2 تا 5 درصد آب می باشد؛ از سنگ های اصیل و با قدمتی است که از دوره های سه و چهار زمین شناسی وجود داشته و حتی تا امروز نیز استمرار یافته است.
البته اکنون این محصول، بیشتر در قالب پرلیت صنعتی، مهم واقع شده و موارد کاربردی فراوانی را به خود اختصاص داده است.

به طوری که اگر بخواهیم به توضیح درباره موارد استفاده از پرلیت بپردازیم؛ شامل گزینه های زیر خواهند شد:

  • پرلیت در صنایع سیمان سازی کاربرد دارد؛ از این ماده برای ترکیب با سیمان استفاده کرده که در این صورت ملات به دست آمده از ملات سیمان خالص سبک تر و بهتر خواهد بود.
  • پرلیت را با مواد چسباننده ای همچون گچ ترکیب نموده و در این حالت به عنوان یک عایق حرارتی عمل خواهد کرد که با آن لوله ها و مخازن را در برابر دمای بسیار بالا حتی تا هزار درجه سانتیگراد نیز عایق کاری می نمایند.
  • این محصول همچنین در حوزه های کشاورزی، مفید واقع شده و اگر با خاک ترکیب گردد؛ میزان جذب آب را افزایش داده و از تبخیر آن جلوگیری خواهد کرد؛ در نتیجه با مرطوب ماندن خاک، نیاز کمتری به آبیاری بوده و علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب، مواد مغذی درون خاک نیز در اثر کاهش آبیاری حفظ خواهند شد.
  • در صنایع ساخت سرامیک نیز به عنوان یکی از ترکیبات سازند از پرلیت بهره می برند.
  • صنایع ریخته گری برای اضافه کردن پرلیت به شن و ماسه و افزایش تاثیرات مثبت آن از این ماده استفاده می نمایند.

عرضه انواع پرلیت صنعتی جنس خوب

عرضه انواع پرلیت صنعتی جنس خوب انواع پرلیت صنعتی که حالا در صنایع و حوزه های مختلف به عنوان یک ماده اولیه موثر شناخته شده و مورد استفاده قرار گرفته اند؛ در چنین نمونه هایی قابل عرضه البته با جنسی کاملاً خوب و مرغوب می باشند:

  1. پرلیت خام صنعتی: از این نوع پرلیت در صنایع تصفیه و فیلتراسیون، صنایع ساخت زئولیت، صنایع ساخت الکترود و … استفاده کرده و با وجود اینکه عملیات خاصی روی آن برای فرآوری صورت نگرفته؛ به این شکل موجود می باشد.
  2. پرلیت منبسط شده صنعتی: در اثر حرارت های زیادی که به این محصول داده شده و فرآوری هایی که روی آن انجام گرفته؛ در این مدل موجود بوده و در صنایع کشاورزی، صنایع ساخت مواد پر کننده، صنایع ساخت عایق و … کاربردی واقع شده است.
الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید