بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.

مرکز پخش بلوک سیمانی فوم دار

بلوک سیمانی از مهمترین مصالحی است که می تواند برای ایجاد دیوارهای خارجی و داخلی مورد استفاده قرار بگیرد این محصول از سیمان تشکیل شده است و گاهی در برخی از آنها همچون بلوک سیمانی فوم دار از فوم نیز استفاده شده است تا کارکرد های ویژه ای به آن بدهد؛ مرکز پخش این بلوک سیمانی اقدام به ارائه انواع مختلف آن در ابعاد و اندازه های گوناگون کرده است و سعی کرده است با ارائه بهترین محصول با نازلترین قیمت رضایت آنها را به طور کامل به دست آورد.

مرکز پخش بلوک سیمانی فوم دار

بلوک سیمانی چه کاربردی دارد؟

بلوک سیمانی چه کاربردی دارد؟ پس از این که اسکلت ساختمان آماده شده و با استفاده از میلگرد و بتن آماده پی اسکلت و ستونها آماده شدند نوبت به دیوارها و سقف می رسد؛ دیوارها می توانند بخش خارجی و نمای ساختمان باشند و یا جزئی از تیغه داخلی آن باشنده به این ترتیب باید از مصالحی متفاوت نسبت به میلگرد و سیمان برای بنا کردن دیوارها استفاده کرده که یکی از این مصالح بلوک سیمانی است.

بلوک سیمانی توسط دستگاه های بلوک ساز به صورت دستی تولید می شود و می تواند انواع متفاوتی از نظر ابعاد و اندازه داشته باشد به طوری که برخی از آنها دارای عرض بیشتر هستند و برای نمای بیرونی ساختمان کاربرد دارند و برخی از عرض کمتری داشته و از آنها جهت استفاده در تیغه های داخلی استفاده می‌شود.

انواع بلوک سیمانی می‌توانند صرفاً از شن و ماسه و سیمان ساخته شده باشند یا ترکیبات اضافه دیگر به این ملات افزوده شود تا خصوصیات متفاوتی را به بلوکه سیمانی بدهد همچنین می تواند در پی نیز کاربرد داشته باشند زیرا آنها نیز از سیمان و ماسه تشکیل شده‌اند و همانند بتن و البته نه به اندازه آن دارای مقاومت هستند.

از بلوک های سیمانی می‌توان برای سقف استفاده کرد و یکی از پرمصرف ترین انواع بلوک ها نوع بلوک سقفی می باشد که دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی است و می‌تواند سقفی بسیار محکم را ایجاد نماید؛ این بلوک ها همچنین برای احداث دیوار حیاط می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و یکی از مزیت‌های آن پیشرفت سریع کار با قیمت ارزان تر است.

همه چیز درباره بلوک سیمانی فوم دار

همه چیز درباره بلوک سیمانی فوم دار از میان انواع بلوک های سیمانی از جمله بلوک سیمانی طرح دار و بلوک سیمانی نمادار که برای ساخت دیوار مورد استفاده قرار بگیرد می توان به بلوک فوم دار اشاره کرد که طول آن به ۵۰ سانتی متر می‌رسد و عرض آن ۲۰ سانتی متر است همچنین ارتفاع این بلوک ۱۵ سانتی متر می باشد در واقع شامل دو لایه ملات است که در بین آنها یک لایه سوم از فوم پلی استایرن کند سوز قرار گرفته است.

از ویژگی‌های این بلوک این است که برای عدم جدایی لایه ها از یکدیگر معمولاً از مفتول های فولادی استفاده می شود که به صورت چهار عدد می‌توانند باعث اتصال این سه لایه به یکدیگر شوند همچنین این مفتول 3میلی متر قطر دارد و می‌تواند از جدا شدن لایه‌های بلوک حین حمل و نقل جلوگیری کند.

وزن تقریبی این بلوک ها حدود ۲ کیلوگرم است و ضخامت لایه پلی استایرن آن ۵ سانتی متر می باشد که وجود این ضخامت می‌تواند نقش عایق صوتی، رطوبتی و حرارتی را داشته باشد؛ این بلوک خاص به دلیل عرض مناسبی که دارد برای دیوار چینی بسیار عالی می باشد ولی این نکته را باید توجه داشت این نوع بلوک برای دیوارهای غیر باربر استفاده می شود و در دیوارهای باربر نمی‌توان از این بلوک استفاده کرد.

از ویژگی های اصلی استفاده از این بلوک بر خلاف انواع بلوک سیمانی پازلی این است که می توان یک لایه عایق یکدست در دیوار به وجود بیاورد و از پرت حرارتی در کلیه فصول جلوگیری نمود؛ استفاده از این بلوک ها عملاً باعث حذف هزینه ایزوگام می شود و می تواند در مصرف ملات نیز صرفه جویی زیادی انجام شود علاوه بر این بار مرده ساختمان به مقدار زیادی کاهش می یابد و در قسمت داخلی ساختمان دیگر نیاز به گچ و خاک نیست و مستقیم می توان به سراغ سفید کاری رفت.

خرید آسان  بلوک سیمانی فوم دار

خرید آسان  بلوک سیمانی فوم دار بلوک سیمانی فوم دار را می توان بسیار راحت در خرید آسان آن به دست آورد؛ این بلوک خاص توسط مرکز پخش این محصول به خریداران عرضه می‌شود و آنها می‌توانند برای تهیه بلوک بسیار راحت با مسئول فروش این مرکز ارتباط بگیرند و تعداد مورد نظر خود را درخواست کنند.

این مرکز با استفاده از وسایل نقلیه مخصوص بیشترین تعداد بلوک را در کمترین زمان با حداقل هزینه ممکن برای آنها ارسال خواهد کرد همچنین ارسال این بلوک ها به سراسر کشور انجام می‌شود و خرید آن نیز همان طور که گفته شده بسیار راحت و ساده می باشد.

خریداران می توانند علاوه بر تماس تلفنی از طریق روش هایی که امروزه استفاده از آنها به تجارت نیز راه یافته است استفاده کنند تا هم به اطلاعات خود در مورد این بلوک بسیار راحت دست یابند و خرید آسان از طریق سفارش اینترنتی برای همه خریداران فراهم شده است و آنها می توانند در زمانی بسیار کم بهترین ها را درخواست تا سریعا برای آنها ارسال شود.

عرضه مستقیم انواع  بلوک سیمانی فوم دار

عرضه مستقیم انواع  بلوک سیمانی فوم دار یکی از روش هایی که امکان دستیابی خریداران به انواع بلوک سیمانی فوم دار به عنوان یکی از انواع بلوک سیمانی دیوار را با قیمت ارزان فراهم می کند عرضه مستقیم این محصول می باشد؛ خریداران می‌توانند از طریق عرضه به راحتی و در کمترین زمان نیاز خود را تامین کنند.

عرضه مستقیم این بلوک سیمانی با استفاده از روش اینترنتی انجام می‌شود و در این فروش واسطه ها نمی توانند دخالتی داشته باشند؛ در جستجوی این بلوک خاص سیمانی با قیمت ارزان خرید از واسطه‌ها را فراموش کنید و با فروشنده و مرکز پخش اصلی این محصول آشنا شوید و پس از آشنایی کامل با کسب اطلاع از قیمت نوع بلوک های سیمانی ارائه شده انتخاب خود را نهایی کنید و آن را درخواست دهید.

عرضه مستقیم این بلوک از تولیدکننده به فروشنده باعث می‌شود که قیمت تمام شده بلوک برای خریدار مناسب‌تر باشد و صرفه جویی در هزینه زیادی را برای وی شامل شود؛ در عرضه مستقیم انواع بلوک طبیعتاً قیمت ها ارزان تر هستند و خریدار اطمینان بیشتری نسبت به کیفیت محصول خواهد داشت.

خریدار در عرضه مستقیم با تولید کننده و مرکز پخش اصلی آشنایی پیدا می‌کند و به این ترتیب در نهایت می‌تواند قیمت کمتری را برای دستیابی به این بلوک پرداخت کند و در خریدهای تعداد بالا این مسئله می‌تواند برگشت سرمایه و صرفه‌جویی زیادی را باعث شود.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید