بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

نمایندگی فروش دیوار پیش ساخته ساختمانی در تهران

دیوار پیش ساخته ساختمانی از جمله مصالحی است که تأثیر بسیار مثبتی در سرعت عمل فرایند ساخت ساختمان ها داشته است. این محصول در انواع مختلفی و همچنین در طرح ‌ها و شکل‌ های متنوعی تولید و توسط نمایندگی های فروشی که تولید کنندگان این محصول در اقصی نقاط کشور، به ویژه در استان تهران در نظر گرفته اند، به صورت یکسان و در حجم انبوه در بازار های مربوطه توزیع می گردد.

نمایندگی فروش دیوار پیش ساخته ساختمانی در تهران

مصالح اصلی تشکیل دهنده دیوار پیش ساخته

مصالح اصلی تشکیل دهنده دیوار پیش ساخته نوع مصالح دیوار پیش ساخته از جمله عواملی است که باعث شده است این محصول در انواع متنوعی تولید و عرضه شود. جهت آشنایی بیشتر با این محصول قصد داریم به بررسی هر یک از انواع دیوار های پیش ساخته بپردازیم.

دیوار پیش ساخته گچی:  همان طور که از نام این محصول پیدا است از جمله اصلی ترین مواد اولیه تشکیل دهنده این محصول، گچ می باشد. دیوار های پیش ساخته گچی اصولا جزو دسته دیوار های غیر باربر محسوب می شوند و تنها برای جداسازی و پارت بندی قسمت های مختلف ساختمان به کار می روند.
 این دیوار ها با توجه به مواد اولیه ای که درونشان به کار رفته است، مانند گچ، آب و برخی الیاف سبک، وزن سبکی دارند و نقش اساسی در کاهش وزن ساختمان ایفا می‌ کنند.

دیوار پیش ساخته بتنی: مصالح و مواد اولیه مورد نیاز در تولید این نوع دیوار های پیش ساخته، معمولا به صورت سفارشی تعیین می شود. اما به طور کلی سیمان، میلگرد، آب و سنگریزه از جمله اصلی ترین مواد اولیه ای هستند که در فرآیند تولید این دیوار ها به کار می‌ روند.

قیمت دیوار پیش ساخته ساختمانی در سال جاری

قیمت دیوار پیش ساخته ساختمانی در سال جاری همان طور که شاهد هستید امروزه قیمت مواد و مصالح مورد استفاده در صنایع ساختمان سازی همواره دچار نوسان و تغییر است و از آن جایی که دیوار های پیش ساخته نیز از مصالح مورد نیاز در صنایع ساختمانی ساخته می‌ شوند، قیمت ثابتی ندارند.

از جمله مهم ترین فاکتور هایی که قیمت دیوار ساختمانی را تحت تأثیر قرار می ‌دهد، جنس و کیفیت موادی است که در فرآیند تولید آن ها به کار رفته است.

محل تولید دیوار های پیش ساخته نیز از دیگر عواملی است که می تواند در قیمت این محصول تاثیر گذار باشد. معمولاً دیوار های پیش ساخته ای که توسط تولید کنندگان خارجی تولید می ‌شوند، قیمت بالاتری نسبت به نمونه های ایرانی دارند.

زیرا در فرآیند خرید و فروش آن ها تعداد واسطه های بیشتری وجود دارد و همچنین هزینه ‌های ناشی از حمل و نقل و عوارض گمرک بر روی قیمت نهایی محصولات تأثیر گذار بوده است.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید