بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

نمایندگی فروش پانل دیواری سیمانی درجه 1

پانل دیواری سیمانی از دیوارهای پیش ساخته ای است که در ساختمان سازی های مدرن، بسیار کاربرد داشته و در هر قسمت از ساختمان قابل اجرا می باشند. قابلیت رنگ آمیزی و دیزاین این دیوارها نیز وجود داشته و بنابراین توسط آنها می توان دکوراسیونی کاملاً امروزی را ایجاد کرد. حال از طریق برترین نمایندگی فروش پانل همچون این مرکز می توان به پانل درجه 1 و متنوع سیمانی دست پیدا کرد.

نمایندگی فروش پانل دیواری سیمانی درجه 1

طریقه استفاده از پانل دیواری سیمانی

طریقه استفاده از پانل دیواری سیمانی پانل دیواری سیمانی را می توان یکی از جدیدترین نوع دیوار معرفی کرد که جایگزینی عالی برای انواع دیوارهای سنتی به حساب می آید.
این نوع از دیوارها به افزایش سرعت ساختمان سازی کمک کرده و از نحوه نصب و اجرای آسان تری هم برخوردار می باشند؛ همچنین بار مرده ساختمان را کاهش داده و از تشکیل نخاله های ساختمانی نیز جلوگیری می کنند.

اکنون موضوع دیگری که در رابطه با پانل های مربوطه می خواهیم عنوان نماییم؛ طریقه استفاده از پانل دیواری سیمانی است که آن را در گزینه های زیر شرح خواهیم داد:

  1. این پانل ها را می توان یا به صورت عمودی و یا به صورت افقی نصب و استفاده نمود.
  2. بعد از اینکه محل نصب پانل دیواری مشخص شد؛ می توان آن را با استفاده از پیچ های مخصوص به ساختمان متصل نمود.
  3. برای این کار از نوعی تفنگی مانند میخکوب زن چاشنی دار استفاده کرده و این کار به نصب محکم و بی نقص پانل های مربوطه خواهد انجامید.
  4. بعد از اتمام مراحل مورد نظر می توان از چسب برای عایق کاری پانل های دیواری استفاده کرد که در این صورت دارای کاربردی مطمئن از نظر ذخیره سازی انرژی خواهند بود.

ساخت انواع پانل دیواری سیمانی

ساخت انواع پانل دیواری سیمانی یکی از محاسن پانل های دیواری سیمانی این است که نیاز به مصالح ساختمانی سنتی نداشته و از این رو هزینه ساختمان سازی را تا میزان قابل ملاحظه ای کاهش خواهند داد؛ لازم است بگوییم واحدهای ساخت انواع پانل دیواری سیمانی، این تجهیزات را در انواع مختلفی همچون این موارد تولید کرده و آن را تقدیم مصرف کنندگان نموده اند:

پانل دیواری سیمانی آماده:

پانل های سیمانی آماده که مجهز به انواع طرح و نقش و رنگ می باشند؛ برای استفاده در دکوراسیون های داخلی، گزینه ایده آلی به نظر رسیده و نمای فوق العاده ای را ایجاد خواهند کرد؛ از مزیت های این نوع پانل ها این است که می توان آنها را در معرض جابجایی و انتقال نیز قرار داد.

پانل دیواری سیمانی خام:

اما پانل های دیواری سیمانی خام برای بنای اولیه ساختمان مورد استفاده قرار گرفته و قابلیت گچ کاری یا رنگ کاری را به همراه دارند؛ این پانل ها با توجه به اینکه از نوع ساده تری به شمار می آیند؛ نسبت به مدل های آماده، ارزان قیمت تر هستند.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید