بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

نمایندگی فروش پرلیت دانه ریز فوق العاده

 وقتی که گدازه های داغ آتش نشانی منجمد می شوند ماده ای تولید می شود، به نام پرلیت که آب مولکولی درون خود را نگه می دارند. این ماده توانسته صنعت پرلیت را در کل جهان به وجود بیاورد به طوری که با دادن حرارت و فشار آب مولکولی داخل این ماده خارج می شود. پرلیت دانه ریز کاربردهای فراوانی دارد و متقاضیان این محصول می توانند از نمایندگی فروش ما پرلیت با کیفیتگ را تهیه کنند.

نمایندگی فروش پرلیت دانه ریز فوق العاده

روش مصرف از پرلیت دانه ریز

روش مصرف از پرلیت دانه ریز روش مصرف پرلیت: به گونه ای است که می تواند به عنوان خاک و به تنهایی برای نگهداری گیاه مورد استفاده قرار گیرد یا می تواند با مقداری خاک ترکیب شود و به زهکشی ریشه کمک کند.

روش مصرف پرلیت در فضاهای سبز: زمین را به روش شخم زدن با دست و یا با تراکتور آماده می‌کنیم پرلیت را به قامت یک و نیم سانتیمتر بر روی زمین پخش‌می‌کنیم.

 درباره در این مرحله از کودهای آلی استفاده کنید به طوری که به طور کامل با پرلیت مخلوط کرده سپس به خاک اضافه می کنیم.

 سپس خاک رابطه با تکامل آبپاشی می‌کنیم به صورت گرفته باید به قسمت‌های خاک برسد سطح خاک باید صاف باشد برای این کار می توانید از انواع غلطک استفاده کنیم در مرحله خاک را با بذر پاشی می کنیم.

 کاشت بذر گوجه فرنگی از این روش کیفیت فراوانی دارد.

 پرلیت در صنایع ساختمان سازی نیز کاربرد دارد و با سیمان ترکیب می شود. همچنین پرلیت را با گچ ترکیب می‌کنند تا مقاومت آن را با استفاده از خصوصیات عایق بودن پرلیت بالا ببرند.

کاشت بدون خاک نسل جدیدی از کاشت می باشند که در آنها از پرلیت به عنوان خوراک استفاده می‌شود.

واردات پرلیت دانه ریز از کشور های همسایه

واردات پرلیت دانه ریز از کشور های همسایه پرلیت یکی از انواع سنگ سیلیس می باشد که خصوصیت های متفاوتی دارد، یک ماده استریل شده و معدنی می باشد که از تجمع و سفت شدگی خاک به خوبی جلوگیری می کند. به دلیل این که خاصیت جذب رطوبت بالا دارد، می تواند برای ریشه زنی و قلمه زنی بسیار مفید باشد. همچنین پرلیت اشتعال ناپذیر می تواند به خوبی دمای محیط را کنترل کند.

 پرلیت ماده معروف و بسیار کاربردی است که در کشور ما نیز با توجه به شناخته شدن مزایای آن به کار برده می‌شود و در شهرهای مختلف از جمله اردبیل، اصفهان و تبریز این ماده را تولید می‌کنند اما تولیدات آنها پاسخگوی نیاز کشور نیست. بنابراین واردات پرلیت از کشورهای همسایه صورت گرفته و توسط نمایندگی های مجاز در کشور به فروش میرسد، برای تهیه پرلیت با کیفیت می توانید از فروشگاه های ما خرید کنید.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید