بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

واحد فروش دیوار پیش ساخته متحرک در تهران

واحد فروش دیوار پیش ساخته متحرک در تهران راه اندازی شده است که طراحی و اجرای این نوع دیوار برای ساختمانها، ادارات،کارگاه و انبار همچنین مواردی دیگر نیز استفاده قرار می گیرد. افرادی که می خواهند منزل خود را با این دیوارها  تزئین و زیبا کنند. فرصت خود را از دست ندهند به این خاطر که محصول با کیفیت فراوانی که دارد. دارای قیمت های مناسب و شگفت انگیزی نیز می باشد. با کاربرد خوبی که به جا گذاشته است مخاطبین زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

واحد فروش دیوار پیش ساخته متحرک در تهران

جنس دیوار پیش ساخته متحرک

جنس دیوار پیش ساخته متحرک امروزه جدیدترین محصول ساختمانی در صنعت در حال استفاده قرار گرفته است که دیوار پوش متحرک نام دارد. جنس دیوار متحرک سبک و با دوام بوده به همین خاطر خود را جایگزین دیوار های آجری و خشتی …. در ساختمانها کرده است.
از نام دیوار متحرک مشخص می باشد که از چه نوع جنس و محصولی ساخته شده است و ساخت آنها در کارخانه نیز صورت می گیرد.
 به راحتی آماده و حاضر برای محل مورد نظر منتقل می شوند. کاربرد خوبی که دارند برای ساختمان سازی افزایش سرعت و هزینه های آن را کاهش می دهند.
تولید کننده این دیواره را توپر می سازد که از استحکام بالایی نیز برخوردار باشد. همچنین این دیوارهای متحرک انواع مختلفی دارند که برای سازه های پیش ساخته استفاده می شوند این موارد عبارتند از،
.
دیوار پیش ساخته گچی، مواد اولیه ای که در این دیواره به کار گرفته می شوند گچ ریز، آب و برخی الیاف سبک که حساسیت زا هستند استفاده می شود و وزن سبکی را به همراه دارند.
. دیوار پیش ساخته کناف، این دیواره عایق صدا و گرما هستند و گزینه مناسبی برای ساختمانهای شلوغ می باشند.
. دیوار پیش ساخته بتنی،این دیوارها دارای نما می باشند که در نمای سختمان از آن استفاده می شود مواد اولیه ای که شامل می شوند عبارتند از، سیمان، میل گرد، آب و چندی سنگ ریزه،

پخش انواع دیوار پیش ساخته متحرک در بازار

پخش انواع دیوار پیش ساخته متحرک در بازار انواع دیوار پیش ساخته متحرک در بازار خرید و فروش می شود به این خاطر که سرعت بالایی از دیگر مصالح ساختمانی در روند دیوار سازی به وجود می آورند.
همه  مردم برای ساختمان خود از این نوع دیوار استقبال خوبی را به عمل آورده اند. همچنین ساخت آنها در کارخانه افزایش یافته و با هزینه کاهش دهنده ای رو به رو می باشد.
دیوار های پیش ساخته دارای عایق صدا و گرما هستند به همین دلیل سبب شده تا برای ساختمان های شلوغ و پر رفت و آمد برای ساخت به حساب می آیند.
این دیوارها آسایش بسیار فراوانی را برای افراد ساکن خانه به ارمغان می آورد. همچنین با نصب آسانی که دارد. در تعمیر هم بسیار راحت و مثل آب خوردن می باشد. در بازار ایران شاهد انواعی از این دیوار پیش ساخته ها خواهید بود. 

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید