بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

واحد فروش دیوار پیش ساخته slp

امروزه با ارائه محصولات جدید همچون دیوارهای پیش ساخته، چه در هزینه و چه در زمان دیوارکشی، صرفه جویی های چشمگیری به عمل آمده است. یکی از جدیدترین و در عین حال برترین دیوارهای پیش ساخته که مورد توجه پیمانکاران قرار گرفته، دیوار پیش ساخته slp بوده که یکی از شاخص ترین ویژگی های آن وزن سبکی است که دارد. اکنون با استقبال چشمگیری که از این دیوار آماده به عمل آمده؛ شاهد افزایش عرضه آن از سوی بزرگترین واحد فروش این محصول می باشیم.

واحد فروش دیوار پیش ساخته slp

وزن کم دیوار پیش ساخته

وزن کم دیوار پیش ساخته یکی از بخش های ساختمان سازی که نیازمند صرف وقت و هزینه زیاد بوده، دیوارکشی است که در گذشته برای بنا نهادن آن نیازمند آجر و بلوک های زیادی بودند و این کار روزها و بلکه ماه ها زمان میبرد، اما با گذشت زمان و پیشرفت فناوری، دیوارهایی ساخته شدند که نیاز به دیوارچینی، آن هم به سبک قدیمی را به حداقل رساندند.
از جمله آنها دیوار پیش ساخته بوده که هم منجر به کاهش زمان کار برای کارگران شده و هم صرفه جویی هایی را در هزینه به وجود آورده است و با وجود همه اینهاست که استقبال عظیمی از این دیوار به عمل آمده است.

اما در اشاره به یکی از ویژگی های ممتاز و قابل توجه دیوار پیش ساخته که امروزه با مدل های متنوعی همچون دیوار پیش ساخته slp به نمایش درآمده، می توان وزن کم دیوار را نام برد که در نهایت کار را برای مجریان راحت تر و سهل تر خواهد ساخت.
در ضمن منجر به کاهش بار اضافی ساختمان ها و سبک سازی آنها شده و لذا اگر حوادثی مانند زلزله و طوفان به وقوع بپیوندند، آوار و ریزش بسیار کمتری را به بار خواهند آورد.

صادر کننده دیوار پیش ساخته slp

صادر کننده دیوار پیش ساخته slp یکی از دیوارهای پیش ساخته که در ساختمان سازی مدرن به سراغ آن رفته و مزیت ها و کارایی های مفیدی را از آن دریافته اند، دیوار پیش ساخته slp است که به دلیل بهره مندی از شاخصه های بارز توانسته دروازه بازارهای خارجی را هم بگشاید و به عنوان دیوار پیش ساخته صادراتی به آنها راه یابد.

اما یکی از اصلی ترین و مجازترین مراکز صادر کننده دیوار slp که زمینه را برای صادرات بهتر این محصول فراهم ساخته، مجموعه پیش روست که تجربه خوبی را در حوزه صادرات کسب کرده و موفق به ارسال این محصول که از چنین مشخصات مهمی برخوردار می باشد، به خیلی از کشورهای دنیا شده است:

  • دیوار slp نسوز و فوق العاده مستحکم
  • بدون نیاز به مصالحی مانند سیمان و گچ
  • از جنس پلی استایرن انبساطی و حاوی کیفیت بالا
  • موجود در ابعاد 3 و 6 متر
  • عایق عالی در برابر رطوبت، حرارت و صوت
الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاهتان را بنویسید