بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

پخش انواع بلوک سیمانی بدون فوم

امروزه در ساختمان سازی از بلوک های سفالی یا بلوک سیمانی سبک استفاده می کنند. بلوک های سفالی از موادی با وزن سبک مانند آب و گل تهیه می کنند. نوع سیمانی آن هم که از گذشته بوده و بیش تر از سیمان در ساختمان سازی استفاده می کردند. پخش انواع بلوک سیمانی بدون فوم در ایران به تمامی مراکز فروش و نمایندگی های این محصول، انجام می شود. با ما همراه باشید تا در این باره بیش تر بدانید.

پخش انواع بلوک سیمانی بدون فوم

درباره بلوک سیمانی چه می دانید؟

درباره بلوک سیمانی چه می دانید؟ همانطور که گفته شد بلوک ها دو نوع سفالی و سیمانی دارند. شما درباره بلوک سیمانی چه می دانید؟ در این بخش درباره ویژگی ها، مزایا و معایب بلوک سیمانی اطلاعاتی ارائه می کنیم. این بلوک ها چه سفالی و چه سیمانی دو نوع فوم دار و بدون فوم دارند. از مدل های برتر بلوک های سیمانی این اقلام هستند که در این کمپانی معتبر ارائه داده می شوند. در خرید و تهیه هر یک از مدل های آن ها باید دقت ویژه ای به عمل آورید. تفاوت انواع بلوک سیمانی در چگالی هر یک از این محصولات می باشد.

آن ها را با چگالی های مختلفی ارائه می دهند. انواع آن ها با هم تفاوت هایی از نظر نوع کار و نصب نیز دارند. با آن ها می توانید راندمان کاری خود در فرایند ساختمان سازی را بهبود بخشید و به این ترتیب فرایند ساخت و ساز را با سرعت بیش تری به انجام برسانید. خرید و فروش هر یک از این محصولات در سر تا سر کشور ما رایج است و بدوت وجود این اقلام درجه یک این فرایند ها نیز با اختلال رو به رو می شوند. برای خرید شان روش های بسیاری وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیش تر پیرامون آن ها توصیه می کنیم که به ادامه مقاله رجوع کنید.

انواع بلوک های ساختمانی کدامند؟

انواع بلوک های ساختمانی کدامند؟ یکی از مصالحی که در ساختمان سازی بسیار پر کاربرد است و استفاده از آن اجباری است، و در تک تک فرایند های ساخت و ساز نیز کاربردی است، بلوک است که مدل های مختلفی دارد. بلوک انواع مختلفی دارد. هم از‌ نظر ظاهر و هم از نظر باطن محصول متفاوت است. هر کدام از بلوک ها ویژگی های مخصوص به خود را دارند و با توجه به خصوصیاتی که دارند، کاربردشان متفاوت است.

هر کدام از بلوک ها با جنس های مختلف چندین نوع دارند. در این مطلب می خواهیم بدانیم انواع بلوک های ساختمانی کدامند؟ بلوک ها معمولا سیمانی هستند و سنگندانه های مختلفی در آن ها وجود دارد و با مواد به خصوصی ساخته می شوند. انواع بلوک سیمانی به شرح زیر است:

  1. بلوک سیمانی سبک،
  2. بلوک سیمانی پازلی،
  3. بلوک سیمانی طرح دار و
  4. بلوک سیمانی دیواری و… چندین نوع دیگر هستند.

هر کدام از این مواردی که نام بردیم خصوصیات مخصوص به خود را دارند. برای مثال بلوک سیمانی سبک معمولا وزن بسیار کمی دارد که از نظر چگالی یا وزن در چندین رده وجود دارد که خود آن ها برای کار های متفاوتی به کار برده می شوند. نوعی بلوک دیگر هم وجود دارد که از گل و آب تولید می شود. این بلوک ها معمولا در بخش دیوار ها و سقف به کار برده می شوند. یکی از مزیت های این نوع بلوک مقاومتش در برابر آتش سوزی است.

هر کدام از این بلوک ها معایب و مزایایی دارند که ما باید گزینه ای را انتخاب کنیم که معایب کم تری داشته باشد. تهیه آن ها برای مصارف صنعتی بسیار بیش تر از پیش صورت می گیرد. مردم و مشتریان به استحکام بالای این محصولات پی برده اند و بسیار به خرید آن ها راغب شده اند. بهتر است که هم اکنون نیاز های خود به این بلوک ها را برطرف کنید و به خرید و تهیه هر یک از این اقلام بپردازید. این بلوک ها را با دستگاه های به روز و پیشرفته ای نیز تولید می کنند.

خرید مرغوب ترین انواع بلوک سیمانی بدون فوم

خرید مرغوب ترین انواع بلوک سیمانی بدون فوم به این نتیجه رسیدیم که بلوک سیمانی بدون فوم، عایق بهتری نسبت به نوع فوم دار است. ولی گاهی اوقات لازمه کار ما بلوک فوم دار است؛ پس باید با توجه به نیازی که داریم، محصول مد نظر را انتخاب و خریداری کنیم. شرکت ها و برند های مختلفی شروع به تولید و ساخت انواع بلوک کرده اند که هر کدام از آن ها از کیفیت متفاوتی برخوردار است.

برای خرید مرغوب ترین انواع بلوک سیمانی بدون فوم حتما به برند آن توجه کنید. معمولا شرکت های سازنده ی بلوک که کیفیت بالایی دارند، اسم های معتبر و معروفی دارند که اکثر ادم ها با آن آشنا هستند و از مرغوبیت آن با خبر هستند. این نوع محصولات معمولا در تعداد زیاد خریداری می شود و پول زیادی لازم دارد پس بهتر است در خرید آن دقت کنیم.

خرید این محصولات هر روز بیش تر و بیش تر می شود و در عرصه های مختلف مردم بیش تری پی به کیفیت بالای این محصولات می برند. از این رو تولیدات آن ها نیز گسترش بسیاری یافته است و مردم به میزان انبوهی به خرید و فروش آن ها می پردازند. در خرید خود از این کالا ها باید به برخی از پارامتر ها دقت داشته باشید. به طور مثال قیمت های آن ها را به دقت بررسی کنید و از خرید برخی از اقلام که با هزینه های به شدت اندک ارائه می شوند، پرهیز کنید.

فروش ویژه بلوک سیمانی بدون فوم

فروش ویژه بلوک سیمانی بدون فوم برخی از شرکت ها در فصل های مختلف سال تخفیفات ویژه ای دارند که بسیار به نفع مشتری است. فروش ویژه بلوک سیمان بدون فوم معمولا در فصل هایی وجود دارد که ساخت و ساز کمی صورت می گیرد و بازار فروش مصالح کساد است. برای مثال در فصل زمستان به دلیل سرما زیاد ساخت و سازی وجود ندارد، پس برخی از شرکت ها مصالح خود را با تخفیف و فروش ویژه به فروش می رسانند. معمولا در بلوک ها جداره هایی وجود دارد که بعضی از آن ها را با نوعی فوم مخصوص می پوشانند.

هدف از این کار هم عایق بودن در برابر حرارت و صدا است. ولی این کار هیچ تاثیری ندارد. بلوک سیمانی بدون فوم از نظر عایق بودن بهتر عمل می‌کند نسبت به نوع فوم دار. این کار مانند پنجره های دو جداره عمل می کند. در پنجره های‌ دو جداره فضایی بین دو شیشه قرار دارد که اون فضا یا خلأ به تنهایی مانند عایق عمل می کند و نیازی به قرار دادن فوم یا وسیله اضافی ندارد. از این رو گسترش بسیاری در استفاده از آن ها روی داده است.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاهتان را بنویسید