بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

کارخانه تولیدی زئولیت اکتیو باکیفیت

زئولیت اکتیو کارخانه های تولیدی بسیار زیادی در سرتاسر کشور داردکه آن را با بالاترین کیفیت تولید می کنند. زئولیت اکتیو پودری سفید رنگ است که از مواد شیمیایی ساخته می شود، این پودر خاصیت پاک کنندگی دارد و در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

کارخانه تولیدی زئولیت اکتیو باکیفیت

مصارف زئولیت اکتیو در صنایع گوناگون

مصارف زئولیت اکتیو در صنایع گوناگون مصارف زئولیت اکتیو بسیار زیاد هستند و این پودر در صنایع مختلف استفاده می شود. زئولیت اکتیو یک نوع پودر سفید رنگ است که در مدت زمان بسیار کم سطوح را ضد عفونی می کند. زئولیت اکتیو در مواردی مثل تولید پودر لباسشویی، تصفیه آب و پزشکی کاربرد دارد که در ادامه شما را با کاربرد های آن بیشتر آشنا خواهیم کرد. 

تولید پودر لباسشویی

برای تولید پودر لباسشویی می بایست از موادی استفاده نمود که خاصیت پاک کنندگی بالایی دارند و به راحتی تمام لکه هارا پاک می کنند، زئولیت اکتیو بهترین گزینه می باشد و به همین دلیل اکثر شرکت در تهیه پاک کننده  های لباس از آن استفاده می نمایند.

تصفیه آب

وقتی می خواهند آب را تصفیه کنند در آن زئولیت اکتیو می ریزند، این پودر تمام میکروب های داخل آب را به راحتی نابود می سازد و از بین می برد. اکثر آب های آشامیدنی با این پودر ضدعفونی و پاک می شوند.

پزشکی

درون الکل های که توسط پزشکان مورد استفاده قرار می گیرند زئولیت اکتیو می ریزند تا از تیزی الکل کاسته بشود.

مواردی که در بالا بیان شد چند مورد از مصارف زئولیت اکتیو بودن اما این نوع پودر کاربرد های بسیار زیاد دیگری نیز دارد.

فروشگاه فروش زئولیت اکتیو در تهران

فروشگاه فروش زئولیت اکتیو در تهران در تهران فروشگاه های بسیار زیادی وجود دارند که به فروش زئولیت اکتیو پرداخته اند، این فروشگاه ها ابتدا این پودر را از شرکت خریداری کرده و به دست مردم می رسانند. شرکت های بسیار زیادی در سراسر ایران به تولید پودر زئولیت اکتیو پرداخته اند، این شرکت تمام سعی و تلاش خود را می کنند تا بتوانند این پودر را با بالاترین کیفیت تولید کرده و با مناسب ترین قیمت به دست مشتریان خود برسانند.

هدف این شرکت ها از این همه سعی و تلاش این است که بتوانند رضایت مشتریان خود را به دست بیاورند که تا حدود بسیار زیادی در این امر موفق بوده اند. شرکت های ایرانی پودر زئولیت اکتیو را با ترکیب ماده های شیمیایی می سازند و به آن مواد پاک کننده اضافه می کنند. این پودر ها مصارف خانگی نیز دارند و اگر در جلوی درب خانه مقداری پودر زئولیت اکتیو بپاشید هیچ حشره ای وارد خانه نخواهد شد. قیمت این پودر ها نیز بسیار مناسب است.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی شرکت پویا بلوک شما را به خرید بهترین انواع دیوار پیش ساخته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

پاسخی بگذارید