مشاوره و سفارش

پرلیت عایق حرارتی

پرلیت عایق حرارتی دارای مزایایزیادی است به همین دلیل روز به روز بر میزان کاربرد آن افزوده می شود. از مزایای استفاده از پرلیت در عایق حرارتی می توان به موارد زیر اشاره کرد: پرلیت عایق حرارتی دارای وزن کم و حجم زیادی است که این امر سبب می شود به راحتی در پر کردن فضاهای بسیار بزرگ نیز کاربرد داشته باشد. این ماده در برابر نوسانات دمایی و تغیرات جوی آب و هوا مقاومت بالایی دارد و پایداری خود را حفظ می کند. پرلیت حرارتی اشتعال ناپذیر است و استفاده از آن در ساختمان به گونه ای ساختمان را در برابر آتش سوزی بیمه می کند.

دیوار پیش ساخته

انواع دیوار پیش ساخته وابسته به مواد به کار رفته در فرایند تولید آنها و همچنین تکنولوژی های مورد استفاده توسط شرکت تولید کننده می تواند دارای ویژگی های مختلفی باشد. از این رو استفاده کنندگان نیز وابسته به محلی که قرار است توسط دیوار پیش ساخته قسمت بندی و پارتیشن بندی شود اقدام به انتخاب متناسب ترین نوع این محصول می کنند. همچنین باید یادآور شد که در سال های اخیر تولید انواع مختلف دیوار پیش ساخته توسط مواد اولیه مانند بتن، کناف، گچ و سایر مصالح ساختمانی مورد استفاده در ساختمان سازی نیز رواج گسترده ای داشته است.

پرلیت

چگالی کم پرلیت منبسط شده باعث شده این محصول به عنوان ماده ایی ارزشمند شناخته شود. از ویژگی های منحصر به فرد این محصول به گزینه های زیر می توان اشاره کرد: ۱. این محصول چگالی کمی دارد. ۲. دارای تخلخل می باشد. ۳. صدای بالا را جذب می کند. ۴. پایداری شیمیایی بالایی دارد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع دیوار پیش ساخته-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع کفپوش-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع پانل-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع کانکس-سفارشیموجود
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مدیر بازرگانی شرکت پویا بلوک، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات دیوار پیش ساخته بتنی حصارکشی یا پیرامونی و ساختمانی، کفپوش های آجری و سنگی، اپوکسی، پانل های دیواری، کانکس های بتنی، زئولیت، پرلیت خط تولید ما در شهرهای تهران، مشهد، محمودآباد مازندران، اهواز، شیراز و اصفهان آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر بازرگانی شرکت پویا بلوک

الهام حسینی

Call Now Buttonتماس بگیرید